18.12.2012
Tak jest! :D
To już nadszedł ten moment!!
WARSZTATOWICZE – szykujcie się!!
6 stycznia o 18.00 odbędzie się długo przez
wszystkich wyczekiwany Koncert Świąteczny podsumowujący projekt "Gospel
Factory- Fabryka Radości"!
Dlaczego nie możecie przegapić tego wydarzenia?
- Czeka Was mnóstwo niezapomnianych wrażeń
muzycznych: ciekawe aranżacje kolęd, piosenki świąteczne oraz inne - mające
jedno cudowne przesłanie!
- Zobaczycie i posłuchacie wielu uzdolnionych
chórzystów, solistów i muzyków z całej Polski!
- Koncert jest CHARYTATYWNY - dochód z dobrowolnej
kolekty zebranej w trakcie koncertu zostanie przekazany na rozwój edukacji i
zainteresowań dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Barczewie :)
A oto najważniejsze informacje:
Koncert Charytatywny na rzecz Dzieci ze
Świetlicy Środowiskowej z Barczewa.
CZAS:
~ 6 stycznia 2013 ~
~ godzina 18:00 ~
MIEJSCE:
~ Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i
II stopnia w Olsztynie
(ul. Tadeusza Kościuszki 39)
!!! WSTĘP WOLNY !!!
Udział wezmą:
- uczestnicy projektu "GOSPEL FACTORY -
Fabryka Radości" i dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Barczewie
- Adam Kosewski wraz z absolwentami Instytutu Jazzu
w Katowicach
- Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II
stopnia w Olsztynie
Prowadzenie:
Janusz Ciepliński
Partnerzy i sponsorzy:
- "Twoja Przystań" Kościół
Zielonoświątkowy w Olsztynie
- Chór Gospel WNIEBOGŁOSY
- Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w
Olsztynie
- Alex. Agencja artystyczna. Miśnikiewicz AJ.
- ChSM Missio Musica
__________________________ ___
Koncert jest organizowany przez grupę nieformalną
Wniebogłosy w ramach projektu 'GOSPEL FACTORY -Fabryka Radości', której
działalność prowadzona jest w ramach programu: FRSE - Młodzież w działaniu.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz