wtorek

GWIAZDKOWY KONCERT Fabryki Radości - już niedługo!

18.12.2012

Tak jest! :D
To już nadszedł ten moment!!

WARSZTATOWICZE – szykujcie się!!

6 stycznia o 18.00 odbędzie się długo przez wszystkich wyczekiwany Koncert Świąteczny podsumowujący projekt "Gospel Factory- Fabryka Radości"!

Dlaczego nie możecie przegapić tego wydarzenia?

- Czeka Was mnóstwo niezapomnianych wrażeń muzycznych: ciekawe aranżacje kolęd, piosenki świąteczne oraz inne - mające jedno cudowne przesłanie!

- Zobaczycie i posłuchacie wielu uzdolnionych chórzystów, solistów i muzyków z całej Polski!

- Koncert jest CHARYTATYWNY - dochód z dobrowolnej kolekty zebranej w trakcie koncertu zostanie przekazany na rozwój edukacji i zainteresowań dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Barczewie :)

A oto najważniejsze informacje:

Koncert Charytatywny na rzecz Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej z Barczewa.

CZAS:
~ 6 stycznia 2013 ~ 
~ godzina 18:00 ~

MIEJSCE:
~ Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie
(ul. Tadeusza Kościuszki 39)

!!! WSTĘP WOLNY !!!

Udział wezmą:
- uczestnicy projektu "GOSPEL FACTORY - Fabryka Radości" i dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Barczewie
- Adam Kosewski wraz z absolwentami Instytutu Jazzu w Katowicach
- Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie

Prowadzenie:
Janusz Ciepliński

Partnerzy i sponsorzy:
- "Twoja Przystań" Kościół Zielonoświątkowy w Olsztynie
- Chór Gospel WNIEBOGŁOSY
- Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie
- Alex. Agencja artystyczna. Miśnikiewicz AJ.
- ChSM Missio Musica





_____________________________

Koncert jest organizowany przez grupę nieformalną Wniebogłosy w ramach projektu 'GOSPEL FACTORY -Fabryka Radości', której działalność prowadzona jest w ramach programu: FRSE - Młodzież w działaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz