16.01.2013
I to już koniec działalności projektu ‘GOSPEL factory - fabryka RADOŚCI’.
Przez kilka ostatnich miesięcy udało nam się przeprowadzić
szereg warsztatów dla młodych ludzi z Olsztyna i okolic, a także zorganizować
Gwiazdkowy Koncert Charytatywny (zebraliśmy na nasz cel 2817,32 zł!) będący wspaniałym zakończeniem naszej wspólnej
przygody muzycznej.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów,
prowadzącym, zaproszonym solistom, muzykom i technikom, wspaniałym sponsorom i
darczyńcom oraz wszystkim życzliwym osobom, które wsparły nas swoją pomocą i
entuzjazmem. Dziękujemy również wszelkim instytucjom, które zechciały z nami
współpracować, pozwalając, aby nasze wizje udało się wprowadzić w życie.
Żegnamy się pełni RADOŚCI i wdzięczności za ten wspólnie
spędzony owocny czas.
Gospel Factory Dream Team
______
Projekt "GOSPEL factory - fabryka RADOŚCI”
prowadził swoją działalność w ramach programu: FRSE - Młodzież w działaniu!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz