środa

Dziękujemy i żegnamy z uśmiechem!

16.01.2013



I to już koniec działalności projektu ‘GOSPEL factory -  fabryka RADOŚCI’.

Przez kilka ostatnich miesięcy udało nam się przeprowadzić szereg warsztatów dla młodych ludzi z Olsztyna i okolic, a także zorganizować Gwiazdkowy Koncert Charytatywny (zebraliśmy na nasz cel 2817,32 zł!) będący wspaniałym zakończeniem naszej wspólnej przygody muzycznej.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów, prowadzącym, zaproszonym solistom, muzykom i technikom, wspaniałym sponsorom i darczyńcom oraz wszystkim życzliwym osobom, które wsparły nas swoją pomocą i entuzjazmem. Dziękujemy również wszelkim instytucjom, które zechciały z nami współpracować, pozwalając, aby nasze wizje udało się wprowadzić w życie.

Żegnamy się pełni RADOŚCI i wdzięczności za ten wspólnie spędzony owocny czas.

Gospel Factory Dream Team

______

Projekt "GOSPEL factory - fabryka RADOŚCI” prowadził swoją działalność w ramach programu: FRSE - Młodzież w działaniu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz